דימונה - aviv
נווט למעלה
כניסה
"אביב ברשת" –
הזמר אביב גפן ערך שיח מוזיקלי עם תלמידי דימונה בחסות מיזם "סיסמה לכל תלמיד"
 
ביוזמת מיזם "סיסמה לכל תלמיד" הופיע היום (שלישי) הזמר אביב גפן בפני תלמידי בתי ספר יסודיים בעיר דימונה.
 
מיזם "סיסמה לכל תלמיד" מפעיל רשת לימודית חברתית בבתי ספר יסודיים בדימונה, ולקראת הופעתו של אביב גפן עסקו התלמידים בפעילויות מתוקשבות בתחום השפה העברית, במטרה לאפשר למידה משמעותית שתביא להשבחת תהליכי הכתיבה של הילדים, העמקת ההיכרות של התלמידים עם שירי ארץ ישראל וחיבור לעם ולמדינה דרך השירים. באמצעות אתר האינטרנט הבית-ספרי, המופעל על-ידי "סיסמה לכל תלמיד", נחשפו  441תלמידים למגוון שירים ויוצרים העוסקים בנושא נופי ארץ ישראל בזמר הישראלי.  
 
לקראת הופעתו של אביב גפן התנסו הילדים גם בכתיבת שירים על נופי הארץ והשתתפו באמצעות אתר האינטרנט של "סיסמה לכל תלמיד" בסקר ממוחשב, בו נשאלו כיצד היו רוצים להשתלב בהופעתו של הזמר.
 
מהסקר, בו נטלו חלק 376 תלמידים, עולה כי 21 תלמידים היו מעוניינים לקרוא בפני אביב גפן שיר שכתבו, 280  היו רוצים לשמוע ממנו איך הופכים להיות יוצר וזמר מצליח. עוד מגלה הסקר כי רק 48 תלמידים היו מעדיפים לשיר עמו ו27 היו בוחרים לנגן עמו.
 
המפגשים המוזיקליים  התקיימו בנוכחותם של  ראש עיריית דימונה, מר בני ביטון, , ומנהל אגף החינוך, מר משה נחום, ממלאת מקום ראש העיר הגברת אילנה אזולאי , ראש מחלקת התרבות בעיר מר מאיר חזן .