נווט למעלה
 

 משלנו

 

התקנון מבטא את האמונה שלך כל אחד כפרט ובא לשמור על זכויותיו במסגרת הבית ספרי. מטרת תקנון לסייע לקיומה של אווירת נועם ובטחון, ולהתוות גבולות ברורים לנמנים עם קהילת בית הספר ולהביר כי מול זכות עומדת חובה.

כל בני האדם שווים ולכל הילדים הזכות לקבל יחס כבני אדם המכובדים בחברה, תוך שוויון בין אם הם בנות או בנים עם רגשות, רעיונות ורצונות משלהם.לכל המבוגרים והילדים הזכות לשמור על כבודם,על כבודו של האחר ובמיוחד על החופש שלהם.

בבית סיפרנו החלטנו לקיים יוזמה בית ספרית עם ילדי וראייטי ישראל, מוסד ללא כוונות רווח (מלכ"ר), נוסד בשנת 1967, במטרה לסייע במגוון דרכים לילדים עם צרכים מיוחדים: טיפולים רפואיים, פארארפואיים (ריפוי ועיסוק, פיזיותרפיה, רכיבה טיפולית וכו'), תמיכה מקצועית, רכישת עזרים טיפוליים ושיקומים (כסאות גלגלים, אינסרטים, מתקני רחצה, משקפיים, מכשירי שמיעה וכו').

תכנית מצוינות בית ספרית
בשעה טובה אנו שמחים לבשר לכם על פתיחת תכנית המצוינות הבית ספרית. תכנית המצוינות הינה תכנית ייחודית המתקיימת בשעות שלאחר יום הלימודים ומציעה לתלמידינו מגוון תכניות המאפשרות לכלל התלמידים להתפתח ואף להצטיין בתחום אותו התלמיד בוחר. היום התלמידים קיבלו חוברת המציעה את מגוון הקורסים המוצעים, יש לעיין בחוברת, לבחור קורס אחד שהוא בעדיפות ראשונה וקורס שני שהוא בעדיפות שנייה ובטופס הרישום הנמצא בסוף החוברת, יש לציין את הבחירה ולהחזיר את הטופס לבית הספר. תכנית המצויינות תחל בתאריך: 29.10.2017 שיהיה לכולנו, בהצלחה!
*****